Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
