Fences - Semantic field markup and classes (3.0.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn
