Fences - Semantic field markup and classes (3.0.4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan
