Fences - Semantic field markup and classes (3.0.4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
