Fences - Semantic field markup and classes (3.0.4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Machine name
oc: Nom sistèma
