Fences - Semantic field markup and classes (3.0.5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Inline
bs: U liniji
