Fences - Semantic field markup and classes (3.0.5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Machine name
de: Systemname
