Fences - Semantic field markup and classes (3.0.5) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Inline
es: En línea

en: Machine name
es: Nombre de sistema
