Fences - Semantic field markup and classes (3.0.5) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Inline
mr: आतील
