Fences - Semantic field markup and classes (3.0.5) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Inline
ug: ئىچىدە
