Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia
