Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
