Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Inline
ca: En línia

en: Machine name
ca: Nom-màquina
