Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Machine name
hu: Programok által használt név
