Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Machine name
ro: Numele mașinii
