Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
