Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం
