Fences - Semantic field markup and classes (3.0.7) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Machine name
eu: Makinaren izena
