Fences - Semantic field markup and classes (3.0.7) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Inline
ku: ناوهێڵ
