Fepper (10.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
