Fepper (10.0.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
