Fepper (10.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
