Fepper (10.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
