Fepper (10.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn
