Fepper (10.0.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
