Fepper (8.x-3.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
