Fepper (8.x-3.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
