Fepper (8.x-3.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Help
pt: Ajuda

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Highlighted
pt: Destacado
