Fepper (8.x-3.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
