Fepper (8.x-3.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Primary menu
id: Menu utama

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
