Fepper (8.x-3.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
