Festeva Live (1.0.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Location
eo: Loko

en: Navigation
eo: Navigado

en: Banner
eo: Rubando

en: wide
eo: larĝa
