Festeva Live (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Header
sq: Titulli

en: Location
sq: Vendodhja

en: Navigation
sq: Lundrimi
