Festeva Live (1.0.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
