Festeva Live (1.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Location
oc: Emplaçament

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Banner
oc: Bandièra

en: Query
oc: Requèsta

en: About
oc: A prepaus

en: wide
oc: espandit
