Festeva Live (1.0.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: About
km: អំពី
