Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Convert
et: Teisenda

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Crop
et: Lõika

en: Rotate
et: Pööra

en: Scale and crop
et: Skaleeri ja lõika

en: Rotates an image by the given number of degrees.
et: Pöörab pilti määratud kraadide võrra.
