Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Scale
lv: Mērogot

en: Convert
lv: Konvertēt

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Scale and crop
lv: Mērogot un apgriezt
