Field Formatter Template (3.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Field
de: Feld

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Template
de: Vorlage

en: About
de: Über

en: More Information
de: Weitere Informationen

en: Displays rows in a Bootstrap Grid layout
de: Zeilen in einem Bootstrap-Raster-Layout anzeigen
