Field Formatter Template (3.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Field
gl: Campo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Template
gl: Modelo

en: About
gl: Información
