Field Formatter Template (3.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Field
ku: خانە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
