Field Formatter Template (3.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Field
ru: Поле

en: Custom
ru: Собственная

en: Template
ru: Шаблон

en: About
ru: Информация

en: More Information
ru: Больше информации
