Field Formatter Template (3.0.1-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Field
et: Väli

en: Custom
et: Kohandatud

en: Template
et: Mall

en: About
et: Programmist
