Field Formatter Template (3.0.1-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Field
ta: புலம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: About
ta: பற்றி
