Field Formatter Template (3.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
