Field Formatter Template (8.x-1.0-beta10) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Field
nl: Veld

en: Custom
nl: Aangepast

en: About
nl: Over

en: More Information
nl: Meer informatie
