Field Formatter Template (8.x-1.0-beta11) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Field
fi: Kenttä

en: Custom
fi: Oma

en: About
fi: Tietoja
