Field Formatter Template (8.x-1.0-beta12) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Field
fa: فیلد

en: Custom
fa: سفارشی

en: Template
fa: قالب

en: About
fa: درباره
