Field Formatter Template (8.x-1.0-beta13) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Template
hi: फर्मा

en: About
hi: के बारे में
