Field Formatter Template (8.x-1.0-beta15) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Field
be: Поле

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Template
be: Шаблон

en: About
be: Аб
